تازه ترین اخبار

پژوهش

به گزارش معاونت پژوهش موسسه آموزش عالی الزهرا(س) ، جلسه دفاعیه خانم نرگس شریف حسینی با عنوان " کیفیت گواهی رسولان و اوصیا بر اعمال انسان در قرآن و روایات " در تاریخ  10 /10/ 94 در این موسسه برگزارشد. این پایان نامه با راهنمایی حجه الاسلام و المسلمین قاسم صلواتی گلستانی و مشاوره ی حجه الاسلام  و المسلمین علی اکبر محمدی مهر تدوین گردید. داوری این پایان نامه را حجه الاسلام و المسلمین محمدرضا مصطفی پور برعهده داشتند.

مریم میرکریمی اظهار کرد: در این جلسه مهدیه محمدی از پایان نامه خود دفاع کردند.

مدیر موسسه آموزش عالی الزهرا(س) گرگان ، استاد داور این جلسه را حجت‌الاسلام اکبر خادم الذاکرین بیان کرد.

وی خاطر نشان کرد: محمدی به دفاع از پایان نامه خود با موضوع «بررسی فقهی حقوقی خودکشی و راههای پیشگیری دینی آن » با راهنمایی حجت‌ا‌لاسلام مجتبی ارشاد در تاریخ 31/5/94 پرداخت.

آقای حکیمی بیان داشت: کتاب به عنوان کالای فرهنگی عامل انتقال علم ، تجارب و نیز عالیترین اندیشه های بشری است که باعث رشد و تعالی انسان است.

وی افزود: از رسول اکرم (ص) وارد است که می فرمایند : هرکس کاری را بدون آگاهی انجام دهد قبل از اینکه اصلاح کند موجب خرابکاری می شود. آگاهی ام الخیرات است و این کتاب است که آگاهی را بالا می برد. مهمترین راه افزایش اطلاعات و آگاهی مطالعه است.

وی ادامه داد : بزرگترین سرمایه ما عمر ماست و بزرگترین میوه عمر ما نیز زندگی است . مطالعه بخشی از زندگی بلکه عینک زندگی ما را تشکیل می دهد و به فکر ما جهت و رشد می دهد.

 

معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهراء(س) گرگان بیان داشت: با توجه به جایگاه والای مباحث اعتقادی ، واحد پژوهش این مدرسه اقدام به برگزاری نشست علمی " معاد شناسی" جهت پاسخگویی به شبهات پیرامون معاد نمود. این جلسه با حضور دو تن از اساتید موسسه آموزش عالی و مدرسه علمیه الزهراء(س) برگزار و به سوالات طلاب در این خصوص پاسخ داده شد.

 

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)