تازه ترین اخبار

 

 تاریخ نگار انقلاب و دفاع مقدس در استان گلستان: قیام پنجم آذر، شناسنامه انقلابی جوانان گرگانی است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، آقای غلامرضا خارکوهی در نشست بصیرتی با عنوان" تبیین قیام پنج آذر گرگان" که با حضور طلاب مجموعه حوزوی الزهرا(س) گرگان و به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، قیام پنجم آذر گرگان را شناسنامه انقلابی جوانان گرگان دانست و بیان داشت: قیام و تظاهرات مردم گلستان در اعتراض به سیاستهای رژیم پهلوی و هتک حرمت حرم رضوی زمینه ساز قیامی در گرگان شد که از وقایع مهم تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود.

 وی افزود: پنجم آذر مهمترین روز تاریخی مردم گرگان است، در این روز بزرگترین تجمع سیاسی و مذهبی منطقه گرگان در سال 1357 تشکیل شد.

مدیر مسئول نشریه انقلاب ادامه داد: تقارن تشکیل بسیج ده‌ها میلیونی به فرمان امام خمینی(ره)با حماسه  5 آذر گرگان نقطه درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است.

خارکوهی ضمن تشریح قیام مردم گرگان در پنج آذر 57، خطاب به طلاب افزود: شما واعظان جامعه و پیام آوران دین الهی و تشیع هستید، با اطلاع کامل از قیام انقلاب اسلامی ایران به عنوان خالص ترین و پاک ترین انقلابها در طول تاریخ، در جها حفظ و دفاع از آن کوشا بوده و اهداف و دستاوردهای آن به دیگران انتقال دهید.

تاریخ نگار انقلاب و دفاع مقدس در استان گلستان در پایان بار دیگر بر تسلط طلاب به امور و مسائل سیاسی انقلاب تاکید نمود و خاطر نشان کرد: قیام پنجم آذر، شناسنامه انقلابی جوانان گرگانی است، سعی کنید در حوزه انقلاب اسلامی با مراجعه به منابع موثق بر اطلاعات خود بیفزایید.

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)