تازه ترین اخبار

خانم مریم میرکریمی مدیر مجموعه حوزوی الزهرا(س) گرگان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی صادر کردند که بدین شرح است: بسیج ماندگارترین یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی است که در پنجم آذر ماه سال 1358 فرمان تشکیل آن صادر شد.

 

وی با استناد به کلام بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) گفت:"تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران، یقیناً از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی است که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد" .

مدیر مجموعه حوزوی الزهرا(س) گرگان افزود: در ارزش و فضیلت تفکر بسیجی همان بس که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) می فرمایند: " بسیاری از پیشرفتها و موفقیتهای نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون تفکر و میل بسیجی است" ،تفکر بسیجی نوای دلنشینی است که اگر در کشوری طنین انداز باشد چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد بود.

میرکریمی با اشاره به اینکه انقلاب همچنان نیازمند تفکربسیجی است ادامه داد: پنجم آذر ماه یکی از درخشان‌ترین برگ‌های زرین انقلاب شکوهمند اسلامی و یادآور صدور فرمان تاریخی امام خمینی (رحمت الله علیه) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در مقطع حساس و سرنوشت‌سازی است.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، هفته بسیج را  فرصتی مغتنم برای انتقال عالمانه تفکر بسیجی در جامعه برشمرد و خاطر نشان کرد: امروز قدم‌های خوبی نسبت به بسیج در حوزه‌های علمیه برداشته ‌شده که انتظار می‌رود طلاب بسیجی در کنار دانش‌افزایی و تقویت بنیه علمی به انتقال مفاهیم صحیح انقلاب و اسلام بپردازند.

 

میرکریمی اضافه کرد: مدیر، اساتید، کارکنان و طلاب بسیجی مجموعه حوزوی الزهرا(سلام الله علیها) گرگان ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ،شهدا ،جانبازان ،ایثارگران ، با پیشرفت های علمی و فکری خود زمینه ی رشد و تفکر بسیجی را در مراکز علمی فراهم نموده و با خلاقیت، نوآوری و تکیه بر این تفکر به تبلیغ و ترویج ارزش های انقلابی و اسلامی می پردازند.

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)