تازه ترین اخبار

  

 

   «خانم سیده نفیسه حسینی واعظ»مدیر ساماندهی و نظارت حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: ماه مهمانی خداست و زمینه رسیدن به قرب الهی در این ماه فراهم می گردد چراکه انتهای ماه رمضان عبودیت و بندگی است لذا کسی که در این مسیر حرکت کند با انجام عمل نیک و عبادت زیاد به منزلگاه معنویت می رسد.


  

   آیت الله نورمفیدی در نماز جمعه  18 خرداد 97 گرگان: امام خمینی (ره) از روزهای اول نهضت، یکی از آرمان‌هایش نجات فلسطین بود و اسرائیل را یک غده سرطانی می‌دانست. روز قدس، نظریه امام بود تا مسئله فلسطین، اسلامی و جهانی شود و همه خود را در برابر آن مسئول ببینند؛ این فریادها از دهان اسلام بلند شود تا جهان به همصدایی بیاید.

    

    خانم دوست محمدیان معاون آموزش مدرسه علميه عالي الزهرا(س) گرگان بیان داشت: ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن است، حضرت امام خمینی(ره) نیز تجسم عملی آیات قرآن کریم است

  

    مهم‌ترین وظیفه ما این است که شخصیت امام خمینی (ره) تحریف نشود و آن‌طور که هست به مردم و نسل‌های آینده شناسانده شود و افکار و آرزوهایی که آن مرد قدسی برای ملت ایران داشتند، به وسیله نظام اسلامی و رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نتیجه برسد.

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)