تازه ترین اخبار

       

 

   «آیت الله سید مجتبی نورمفیدی» :حضرت زهرا(س) مجمع فضایل است.کسی می تواند مسلمان تر باشد که با این فضیلت ها بهتر پیوند برقرار نماید.

  

    «خانم صدیقه بهرامی» معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان در مراسم نشست فاطمي به بحث پیرامون«حضرت زهرا(س) از دیدگاه امام خمینی(ره) » پرداخت و بیان داشت: حضرت فاطمه(س) شخصیتی بزرگ از سلاله رسول خدا(ص) است. به تعبیر امام خمینی(ره) «حضرت زهرا(س) اگر مرد بود نبی بود و بجای حضرت رسول(ص) ایشان مبعوث  می شد».

  

 

   در مورد شخصيت فاطمه زهرا(س) مطلب آن قدر زياد است که در اين فرصت کوتاه نمي‎توان حتی اشاره‎ای به آن مطالب و عظمت حضرت زهرا(س) داشته باشيم. آن‎چه در اين فرصت اندک خدمت شما عرض مي‎شود، اين است که دختر پيامبر(ص) يک شخصيتی است که متعلق به همه مسلمين و بلکه متعلق به همه بشريت است و قابليت اسوه شدن برای همه زنان و بلکه همه مردان را دارد. چه اينکه خودِ حضرت وليّ عصر(عج) [طبق روايتي] تصريح مي‎کند که برای من فاطمه زهرا(س) اسوه است. «إنّ لی فی ابنة رسول الله أسوه». امام زمان با آن همه عظمت، وجود مقدس فاطمه زهرا(س) را اسوه خود معرفی مي‎کند. اسوه يعنی تابلو و مدلی که سعی مي‎کند بر طبق آن خودش را بسازد و هماهنگ کند و مثل و مانند او زندگی کند.

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)