تازه ترین اخبار

   

 

    "آیت الله  سید کاظم نورمفیدی" در اولین جلسه از سلسله جلسات اخلاق هفتگی در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 در جمع طلاب مدرسه علمیه و عالی الزهرا(س) گرگان بیان داشت: مسئولیت عمده حوزه های علمیه، "رساندن پیام خدا و صاحبان شریعت"  به مردم است. منابع پیام الهی؛  قرآن و احادیث صحیحه ای است که از مصادر عصمت و طهارت(علیهم السلام) به ما رسیده است لذا طلاب علوم دینی جهت دریافت و انتقال این پیام باید با این منابع آشنا شوند.

  

 

  آقای«دکتر حکیمی» در نشست علمی با عنوان «جایگاه علم در فرهنگ اسلامی» که از سوی مدرسه علمیه و عالی الزهرا(س) گرگان برگزار شد، بیان داشت: در دین مبین اسلام، از جمله عوامل برتری انسانها بر یکدیگر، علم و دانش معرفی شده است که آیه 11 از سوره مبارکه مجادله دلالت بر این مطلب دارد.

   

 

   "خانم نرگس شریف حسینی"  مدير مدرسه علميه الزهرا(س) گرگان در مراسم مشترکی که از سوی مدرسه علمیه عالی و مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی  98-97 برگزار شد بیان داشت: هر عنوان و سمتی،مسئولیت های خاص خود را بدنبال دارد که انسان با قبول آن جایگاه باید مسئولیت های پیرامون آن را شناخته و بتواند به نحو احسن آنها را اجرا نماید.

  

 

   مدیر مدرسه علمیه عالی و مرکز تخصصی الزهرا(س) گرگان ادامه داد: کربلا مرکز تکامل بشری است که پیام اصلی آن؛ ادب، اخلاق و ایستادگی در مقابل دشمن و تا مرز شهادت پیش رفتن است.

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)