تازه ترین اخبار

  

 

    «خانم سیده نفیسه حسینی واعظ» گفت: حجاب عهده دار صیانت تعادل روانی جامعه بشری ،ضامن سلامت و تحکیم بنیاد خانواده است. رسیدن به قله رفیع انسانیت و دست یافتن به اهداف والای انسانی در گروه مجهز بودن به لوازمی است که از جمله آن حجاب است.

  

 

   آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در نماز جمعه عبادی سیاسی شهر گرگان اظهار کرد: هفته آینده روز چهارشنبه سالروز ولادت ثامن الحجج، امام رضاست ، در سال 148 همان سالی که امام صادق (ع) به شهادت رسیدند و خاندان پیغمبر در غم از دست دادن ایشان بودند وجود با برکت حضرت رضا(ع) در مدینه متولد شد، امام صادق (ع) از قبل بشارت ولادت ایشان را داده بودند، حضرت فرموده بود از پسرم موسی فرزندی متولد می شود که خدای متعال در آسمان و بندگان خدا در روی زمین از او خوشنود می شوند شاید به همین مناسبت لقب آن حضرت رضا شده است؛ اما او در شهر شما با ستم و ظلم مسموم می شود و به شهادت می رسد و دفن می شود کسی را که او را در قربت زیارت کند مثل این است که رسول خدا را زیارت کرده است.

  

 

   «خانم سیده نفیسه حسینی واعظ»مدیر ساماندهی و نظارت حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: ماه مهمانی خداست و زمینه رسیدن به قرب الهی در این ماه فراهم می گردد چراکه انتهای ماه رمضان عبودیت و بندگی است لذا کسی که در این مسیر حرکت کند با انجام عمل نیک و عبادت زیاد به منزلگاه معنویت می رسد.


  

   آیت الله نورمفیدی در نماز جمعه  18 خرداد 97 گرگان: امام خمینی (ره) از روزهای اول نهضت، یکی از آرمان‌هایش نجات فلسطین بود و اسرائیل را یک غده سرطانی می‌دانست. روز قدس، نظریه امام بود تا مسئله فلسطین، اسلامی و جهانی شود و همه خود را در برابر آن مسئول ببینند؛ این فریادها از دهان اسلام بلند شود تا جهان به همصدایی بیاید.

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)