آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه عبادی سیاسی شهر گرگان ظهار کرد: امشب نه تنها در تاریخ اسلام بلکه در تاریخ بشریت شب بزرگی است، چراکه شب بعثت خاتم انبیاست، پیامبر اکرم (ص) در محل همیشگی خود مشغول راز و نیاز و عبادت بود که فرشته وحی بر رسول خدا نازل شد و آیات سوره علق را بر پیامبر تلاوت کرد و شروع رسالت ایشان را اعلام کرد.


آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نمازجمعه عبادی سیاسی شهر گرگان با اشاره به خطبه 181 نهج البلاغه اظهار کرد: امیرالمومنین در این خطبه همه ما را به تقوا دعوت می کند و در رابطه با علت این دعوت می گوید، این دنیا تمام شدنی است، بقا ندارد و ما در حال عبور هستیم، هیچ ذات و توشه ای به درد انسان نمی خورد و تنها چیزی که به درد انسان می خورد و در بازار آخرت خریدار دارد تقواست.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نخستین نماز جمعه سال 97 با اشاره به خطبه 181اظهار کرد: در این خطبه امیرالمؤمنین(ع) همه ما را به تقوا توصیه می‌کند و خوب است که همه ما سال جدیدمان را با این توصیه امیرالمومنین شروع کنیم تا سالی با برکت برای همه ما رخ دهد.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه عبادی سیاسی شهر گرگان با اشاره به خطبه 181 نهج البلاغه اظهار کرد: اگر بخواهیم موجودات و مخلوقات خدای متعال را تقسیم بندی کنیم، به چهار دسته تقسیم می شوند؛ جمادات، نباتات،حیوانات و انسان که البته مراتب وجودی همه این ها با هم متفاوت است.


آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز عبادی سیاسی شهر گرگان اظهار کرد: حضرت علی (ع) در خطبه های قبلی به این نکته اشاره کردند که نه تنها بشر بلکه ملائکه مقربین الهی هم از درک ذات الهی عاجزند و هیچ انسان و هیچ ملکی نمی تواند به آن حد  از درک الهی برسند.

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)