مقدمه: ایران کشوری نیست که تسلیم شود. این مذاکره مال آن کشورهایی است که مثل گاو شیرده از آنها می‌دوشند و توهین هم به آنها می‌کنند. این نوع مذاکره برای آن کشورهاست، نه ایران. ایران کشور مسلمین و مؤمنین و عزت است، کشور تسلیم نیست. مردمی که خواستار عزت باشند، در مقابل فشارها تسلیم نخواهند شد.

خطبه اول:

آیت الله نورمفیدی در ادامه سلسله بحث‌های خود از نهج‌البلاغه امیرالمومنین (ع)، بخش پایانی خطبه 185 را قرائت کرد و به تفسیر آن پرداخت:


مقدمه: دسته‌های سینه‌زنی را تبدیل کنید به مجموعه‌ای که پیام عاشورا را به مردم منتقل کند. شما مطمئن باشید شاعری که پیام عاشورا را در شعرش منتشر کند و دسته‌ها از آن استفاده کنند، قطعاً جایش در بهشت است.

خطبه اول:آیت الله نورمفیدی در ادامه سلسله بحث‌های خود از نهج‌البلاغه امیرالمومنین (ع)، بخش دیگری از خطبه 185 را قرائت کرد و به تفسیر آن پرداخت:

فَالطَّيْرُ مُسَخَّرَةٌ لِأَمْرِهِ أَحْصَى عَدَدَ الرِّيشِ مِنْهَا وَ النَّفَسِ وَ أَرْسَى قَوَائِمَهَا عَلَى النَّدَى وَ الْيَبَسِ وَ قَدَّرَ أَقْوَاتَهَا وَ أَحْصَى أَجْنَاسَهَا فَهَذَا غُرَابٌ وَ هَذَا عُقَابٌ وَ هَذَا حَمَامٌ وَ هَذَا نَعَامٌ دَعَا كُلَّ طَائِرٍ بِاسْمِهِ وَ كَفَلَ لَهُ بِرِزْقِهِ

 

شماره های تماس با مدرسه

  شماره تماس با دفتر مدرسه: 01732432460

  01732426190

 

شماره تلفن نمابر دفتر مدرسه:  01732432450

صندوق پست الکترونیکی

 info@m-alzahra.ir

آدرس مدرسه علمیه

  گرگان- بلوار شهید مفتح -خیابان حوزه2 -مدرسه علمیه الزهرا(س)